Türkçe | English
 
Math
Science
Early Childhood
Special Needs
Language Arts
Arts & Crafts
Classroom Resources
Classroom Resources / Carpets / Busy Bee ABC Learning Rug
 
 
 
 
    Busy Bee ABC Learning Rug
 


Enlarge/More Views
 


Oval


These busy bees make character learning fun, while the alphabet flowers adorning the border provide a great Circletime setting.  Each hive contains a basic shape and a number (1-10).


4395 
6’9” x 9’5” Oval - 2.05 m X 2.87 m Oval - 5.90 m2 


4316 
8’3” x 11’8” Oval  - 2.51 m X 3.56 m Oval - 8.94 m2


 
       
Share |
 
  • Additional Info
  • Safety
  • Customer Reviews
     
 
Bodem® Educational Eğitim Halıları
A.B.D’de üretilen ve Bodem® tarafından ithal edilen çevre dostu eğitim halılarımız tamamen “eğitim halıları” konusunda uzmanlaşmış çevre dostu bir fabrikada çok yüksek kalitede titizlikle üretilmektedir.
Parlak renkler, yenilikçi tasarımlar ve üstün kalitesi nedeniyle ABD’ de ve gelişmiş ülkelerde en çok tercih edilen eğitim halılarıdır. Halılarımızın üretimindeki amaç öğretmenlere, velilere ve tüm eğitim gönüllülerine çocukların öğrenmelerini artıran ve motive eden renkli, desenli, temalı ve interaktif halıları sunmaktır. Halılarımız sadece yer kaplamak ve dekoratif olmaktan öte, eğitimsel açıdan çok değerlidir. Geniş bir model yelpazesi içinde sunulan bu halılarımızda matematik, fen, coğrafya, müzik, kitap okuma sevgisi ve alışkanlığı, iletişim, dostluk, doğa sevgisi, çevre dostu olma, yabancı dil (İngilizce, İspanyolca ve Fransızca) konuları işlenir ve toplu aktivite süreçlerinin vazgeçilmez eğitimsel bir parçasıdır.
Sadece yeri kaplamak için değil, çocuklarınızı eğitirken aynı zamanda da sağlıklı çevre koşullarını %100 karşılayan üzerinde güvenle oynayıp, eğitimsel açıdan yararlanılan halılarımız:
1.     %100 çevre dostu
2.    Kurşun içermez
3.    Geri dönüşümlü N6 naylon dokuma: N6-halı-N6 (N6 ile halı dokunur-halı olur-tekrar N6 olur)
Cradle to Cradle Silver Award: Ürün geri dönüşüme tabi tutulduğunda yeniden kendisi olur
4.    Toz tutmaz, anti-allerjik özellikli ( halı tabanı ile halı arası CBR latex kaplı ve kaplama gizli olduğu için çocuklarla temas etmez)
5.    “Carpet Guard” sistemi ile leke tutmaz özellik
6.    Mikrop önleme tertibatı: Dayanıklı malzemeyle techizatlandırılmış; halıya dökülen madde halının altında koku ve mikrop yönünden arındırılır.
7.    En üst düzey yangın tertibatlı- NFPA 253, CLASS I Firecode Standardı
8.    CRI'nin Green Label Plus Sertifikası'na sahiptir. CRI's Green Label Plus Sertifikası'na sahip olabilmek icin endüstrideki en çok bağlayıcı ve zor test standartlarını sağlamak gerekmektedir.
Green Label Plus Sertifikası: Bulunduğu ortamın havasını kirletmiyor.
 
9.    Eğitimciye yararları:
a.    Çok uzun süre dayanıklı
b.    Kırışmayan, kat yapmayan özellik
c.    Üstün yumuşaklık; kat izi yapmadan katlanabilirlik
d.    En üst seviyede ses ve ısı yalıtımı
Kullandığı malzemelerin çevre dostu ve güvenli olması yanında üretici fabrika halıları üretmek için kullandığı enerji kaynakları açısından da çevre dostudur. Halıların üretimi için tamamen yenilenebilir enerji kaynakları kullanılmaktadır. Kullanılan enerjinin %50’si rüzgar, %40’ i jeotermal %10’u biomass (odun) ‘den elde edilmektedir.
Ürünlerimiz üretici markanın verdiği uluslararası tüm garantileri taşımaktadır.
Garantiler:

Ömür boyu aşınmama garantisi
Ömür boyu anti-bakteriyel koruma
Ömür boyu anti-statik fiber
Halı leke koruması
Alerji/Allergen kontrolü
NFPA 253, CLASS I Firecode Standardı'nı sağlamakta

 
Bağımsız laboratuvarlarda yapılan ve ABD'de ilan edilen test sonuçlarına göre rakiplerine tüm özellikleri ile çok daha kaliteli ve daha fazla halı.
Sunulan diğer marka halılar ile yarışır. Özellikle sınıflarda ve çocuk odalarında kullanılacak halı ve yer döşemelerinde yukarıda belirtilen tüm standartların %100 gerçekleşmesi gerekir. Bodem® satışa sunduğu tüm ürünlerde önce çocuk sağlığı, çevre dostu olması, eğitim açısından değerinin yüksek olması, güvenli olması, toz tutmaması, mikrop taşımaması vb. şartları sağlayan ürünleri tercih etmektedir. 
 
     
     
   
     
     

0 Total Reviews

   
 

Read All Reviews |  Write a Review

 
 
 
 

 
Sign Up to Receive Email Updates
 

Main page | About us | Our Brands | Contact | FAQ | Site Map   

© 2011 Bodem Educational®. All rights reserved. | +90 216 466 00 29 | info@bodemeducational.com